ntfs-config - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Insufficient rights
si: හිමිකම් ප්‍රමාණවත් නැත

en: You need administrative rights to start this application.
si: මෙම වැඩසටහන ආරම්භ කිරීම සඳහා ඔබට කළමනාකාරිත්ව අයිතීන් අවශ්‍යය.

en: Read/Write NTFS driver not installed
si: NTFS ලිවීමේ/කියවීමේ එළවුම ඇතුළත් කර නැත

en: In order to enable write support for your NTFS devices, you'll need first to install the ntfs-3g driver.
    If your distribution don't provide it, you can get it from :
    http://www.ntfs-3g.org
si: ඔ‍බේ NTFS ධාවකයට ලිවීමේ හැකියාව ලබාදීමට මුලින්ම ntfs-3g එළවුම ඇතුළත් කළ යුතුය.
    ඔබේ බෙදාහැරීම එයා ලබා නොදෙන්නේ නම් ඔබට එය මෙතැනින් ලබාගත හැකියි:
    http://www.ntfs-3g.org

en: <b>NTFS write support configuration tool</b>
si: <b>NTFS ලිවී‍ම් සහය සැකසුම් උපාංගය</b>

en: <big><b>New partitions detected</b></big>
si: <big><b>නව පාටිෂන් හඳුනාගන්නා ලදී</b></big>

en: Advanced Configuration
si: සංකීර්ණ සැකසුම

en: Alternatively you can configure them 
    automatically with the "Auto Configure" button
si: ඔබට අවශ්‍ය නම් ඒවා ස්වයංක්‍රීයව සැකසීමට 
    "ස්වයංක්‍රීය සැකසුම" යන බොත්තම ඔබන්න

en: Applying changes.
    Please wait until the process finishes.
si: සැකසුම් සුරැකෙමින් පවතී.
    ක්‍රියාවලිය අවසන් වනතෙක් රැඳී සිටින්න.

en: Auto Configure
si: ස්වයංක්‍රීය සැකසුම

en: Enable write support for external device
si: පිටස්තර ධාවකය සඳහා ලිවීම් සහය සක්‍රිය කරන්න

en: Enable write support for internal device
si: අභ්‍යන්තර ධාවකය සඳහා ලිවීම් සහය සක්‍රිය කරන්න

en: The following new partitions were detected.
    Select the ones you want to configure:
si: පහත සඳහන් නව පාටිෂන් හඳුනාගන්නා ලදී.
    ඔබට සැකසීමට අවශ්‍ය ඒවා තෝරන්න:

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
si: NTFS සඳහා ලිවීම් සහය එක ක්ලික් කිරීමකින් සක්‍රිය කරන්න/අක්‍රිය කරන්න.

en: NTFS Configuration Tool
si: NTFS සැකසුම් මෙවලම

en: Add
si: එක්කරන්න

en: Device
si: ධාවකය

en: Writable
si: ලිවිය හැකි

en: Total
si: සම්පූර්ණ

en: Used
si: භාවිතා කරන

en: Reverting to previous version?
si: කලින් සංස්කරණයට මාරුවනවාද?

en: All changes that you just made will be lost.
    Do you want to continue?
si: ඔබ කළ සියළු වෙනස්කම් නැතිවනු ඇත.
    ඔබට මෙය ඉටුකිරීමට අවශ්‍යද?

en: You disabled the following devices:
si: ඔබ පහත සඳහන් ධාවකයන් අක්‍රිය කරන ලදී:
