ntfs-config - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Read/Write NTFS driver not installed
sk: Ovládač pre zápis/čítanie NTFS nie je nainštalovaný

en: In order to enable write support for your NTFS devices, you'll need first to install the ntfs-3g driver.
    If your distribution don't provide it, you can get it from :
    http://www.ntfs-3g.org
sk: Pre povolenie zápisu na NTFS zariadenie budete musieť najprv nainštalovať ntfs-3g ovládač.
    Ak ho vaša distribúcia neposkytuje, môžete ho získať z:
    http://www.ntfs-3g.org

en: <b>NTFS write support configuration tool</b>
sk: <b>Nástroj na nastavenie podpory zápisu na NTFS</b>

en: <big><b>New partitions detected</b></big>
sk: <big><b>Detegované nové partície</b></big>

en: Alternatively you can configure them 
    automatically with the "Auto Configure" button
sk: Prípadne ich môžete nastaviť automaticky
    pomocou tlačidla "Autokonfigurácia"

en: Auto Configure
sk: Autokonfigurácia

en: Enable write support for external device
sk: Zapnúť podporu zápisu na externé zariadenie

en: Enable write support for internal device
sk: Zapnúť podporu zápisu na interné zariadenie

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
sk: Zapnúť/vypnúť podporu zápisu na NTFS jedným kliknutím.

en: NTFS Configuration Tool
sk: Nástroj na nastavenie podpory zápisu na NTFS

note: Add new devices in the treeview
en: <Enter a mount point>
sk: <Zadajte bod pripojenia>

en: Add
sk: Pridať

en: Device
sk: Zariadenie

en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

en: Writable
sk: Zapisovateľný

en: Mount point
sk: Bod pripojenia

en: Total
sk: Celkom

en: Used
sk: Použité

en: Unmount selected
sk: Odpojiť vybrané

en: Reboot require
sk: Vyžadovaný reboot

en: In order to apply all your changes,
    you'll need to reboot your computer.
sk: Pre aplikovanie vašich zmien,
    budete musieť reštartovať váš počítač.

en: Unmounting failed
sk: Odpájanie zlyhalo

en: Mounting failed
sk: Pripájanie zlyhalo
