lxsession-lite 0.3.6 - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Custom message to show on the dialog
cs: Vlastní zpráva zobrazená v dialogu

en: message
cs: zpráva

en: Banner to show on the dialog
cs: Pruh zobrazený v dialogu

en: image file
cs: Soubor obrázku

en: Position of the banner
cs: Pozice pruhu

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: LXSession is not running.
cs: Služba LXSession není spuštěna.

en: <b><big>Logout %s session?</big></b>
cs: <b><big>Odhlásit se z relace %s?</big></b>

en: Sh_utdown
cs: _Vypnout

en: _Reboot
cs: _Restartovat

en: _Suspend
cs: Režim _spánku

en: _Hibernate
cs: _Hibernace

en: S_witch User
cs: _Přepnout uživatele

note: Create the Logout button.
en: _Logout
cs: _Odhlásit se
