lxsession-lite - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Custom message to show on the dialog
et: Oma sõnum, mida näidatakse dialoogis

en: message
et: sõnum

en: Banner to show on the dialog
et: Bänner mida näidatakse dialoogis

en: image file
et: pildifail

en: Position of the banner
et: Bänneri asukoht

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: LXSession is not running.
et: LXSession ei tööta.

en: <b><big>Logout %s session?</big></b>
et: <b><big>%s sessioonist väljumine</big></b>

en: Sh_utdown
et: _Lülita välja

en: _Reboot
et: _Taaskäivita

en: _Suspend
et: _Seiska

en: _Hibernate
et: _Hiberneeri

en: S_witch User
et: _Vaheta kasutajat

note: Create the Logout button.
en: _Logout
et: L_ogi välja
