lxsession-lite - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Custom message to show on the dialog
ru: Собственное сообщение для отображения в диалоге

en: message
ru: сообщение

en: Banner to show on the dialog
ru: Баннер для отображения в диалоге

en: image file
ru: файл изображения

en: Position of the banner
ru: Расположение баннера

en: Error: %s
ru: Ошибка: %s

en: LXSession is not running.
ru: LXSession не запущен.

en: <b><big>Logout %s session?</big></b>
ru: <b><big>Завершить сеанс %s?</big></b>

en: Sh_utdown
ru: Вы_ключить

en: _Reboot
ru: _Перезагрузить

en: _Suspend
ru: _Ждущий режим

en: _Hibernate
ru: _Спящий режим

en: S_witch User
ru: С_менить пользователя

note: Create the Logout button.
en: _Logout
ru: _Выйти
