openteacher - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Project website
ar: موقع الويب الخاص بالمشروع

en: Full license text
ar: نص الترخيص الكامل

en: Thanks to all Launchpad contributors!
ar: شكرا لكل مستعملي Launchpad الذّين ساهموا في تطوير البرنامج

en: About
ar: معلومات عن البرنامج

en: License
ar: ترخيص

en: Authors
ar: المؤلّفون
