openteacher - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Project website
fi: Projektin nettisivu

en: Full license text
fi: Koko lisensointiteksti

en: Thanks to all Launchpad contributors!
fi: Kiitoksia kaikille Launchpadin edistäjille

en: About
fi: Tietoja

en: License
fi: Lisenssi

en: Authors
fi: Kirjoittajat
