openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Project website
fr: Site web du projet

en: Full license text
fr: Texte de la licence complète

en: Thanks to all Launchpad contributors!
fr: Merci as tous les contributeurs Launchpad

en: About
fr: À propos

en: License
fr: Licence

en: Authors
fr: Auteurs
