openteacher - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Project website
hu: Projekt weboldala

en: Full license text
hu: A licenc teljes szövege

en: Thanks to all Launchpad contributors!
hu: Köszönet minden Launchpad közreműködőnek!

en: About
hu: Névjegy

en: License
hu: Licenc

en: Authors
hu: Készítők
