openteacher - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Project website
ru: Веб-сайт проекта

en: Full license text
ru: Полный текст лицензии

en: Thanks to all Launchpad contributors!
ru: Благодарим всех участников с Launchpad!

en: About
ru: О программе

en: License
ru: Лицензия

en: Authors
ru: Авторы
