openteacher - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Project website
sk: Stránka projektu

en: Full license text
sk: Text celej licencie

en: Thanks to all Launchpad contributors!
sk: Vďaka všetkým prispievateľom do Launchpadu

en: About
sk: O programe

en: License
sk: Licencia

en: Authors
sk: Autori
