openteacher - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Update available | Updates available
cs[0]: Dostupné aktualizace
cs[1]: Dostupné aktualizace
cs[2]: Dostupné aktualizace

en: There is %s update available, do you want to update? | There are %s updates available, do you want to update?
cs[0]: %s dostupných aktualizací, chcete aktualizovat?

en: Remember my choice
cs: Zapamatovat výběr

en: Updates
cs: Aktualitzace

en: Remember if I want to install updates or not
cs: Zapamatovat zdali chci instalovat aktualizace

en: Updating completed
cs: Aktualizace dokončena

en: All updates were succesfully installed. In order for the changes to take effect, please restart the application.
cs: Všechny aktualizace byly úspěšně nainstalovány. Aby se změny projevily, restartujte aplikaci.
