openteacher - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
nl: Verwijder

en: Add local media
nl: Voeg lokale media toe

en: Add remote media
nl: Voeg externe media toe

en: Name:
nl: Naam:

en: Question:
nl: Vraag:

en: Answer:
nl: Antwoord:

en: Select file(s)
nl: Selecteer bestand(en)

en: File URL
nl: Bestand URL

en: Enter the URL of your website or media item.
    Supported video sites:
nl: Vul de URL van uw website of media-item in.
    Ondersteunde videosites:

en: Unsupported file type
nl: Niet-ondersteund bestandstype

en: This type of file is not supported:
nl: Dit bestandstype wordt niet ondersteund:
