openteacher - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: From hard disk...
fy: Fan de fêste skiif...

en: Warning
fy: Warskôging

en: Are you sure you want to use another map? This will remove all your places!
fy: Witte jo seker dat jo in oare kaart brûke wolle? Dat smiet al jo plakken fuort!

en: Map:
fy: Kaart:

en: Add a place by doubleclicking it on the map
fy: Foegje in plak ta troch dûbel te klikken op de kaart.

en: Places in your test
fy: Plakken yn jo oerhearring

en: Remove selected place
fy: Smiet selektearde plak fuort

en: Add a place by name:
fy: Foegje in plak ta by namme:

en: Add
fy: Tafoegje

en: Place not found
fy: Plak net fûn

en: Sorry, this place is not in the list of known places. Please add it manually by doubleclicking on the right location in the map.
fy: Sorry, dit plak is net yn de list my bekende plakken. Foegje it alsjebleaft sels ta troch dûbel te klikken oan de rjochter kant fan de kaart.
