openteacher - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: From hard disk...
nl: Van de harde schijf...

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Are you sure you want to use another map? This will remove all your places!
nl: Weet u zeker dat u een andere kaart wilt gebruiken? Het verwijdert al uw plaatsen!

en: Map:
nl: Kaart:

en: Add a place by doubleclicking it on the map
nl: Voeg een plaats toe door er dubbel op te klikken op de kaart

en: Places in your test
nl: Plaatsen in uw toets

en: Remove selected place
nl: Verwijder de geselecteerde plaats

en: Add a place by name:
nl: Voeg een plaats toe door de naam te geven

en: Add
nl: Toevoegen

en: Place not found
nl: Plaats niet gevonden

en: Sorry, this place is not in the list of known places. Please add it manually by doubleclicking on the right location in the map.
nl: Sorry, deze plaats komt niet voor in de lijst met bekende plaatsen. Voeg haar alstublieft handmatig toe door op de juiste locatie op de kaart te dubbelklikken.
