openteacher - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Questions
af: Vrae

en: Answers
af: Antwoorde

en: Comment
af: Kommentaar

en: Title:
af: Titel:

en: Question language:
af: Vraag taal:

en: Answer language:
af: Antwoord taal:
