openteacher - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Questions
cs: Otázky

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Comment
cs: Poznámka

en: Title:
cs: Název:

en: Question language:
cs: Jazyk otázek:

en: Answer language:
cs: Jazyk odpovědí:

en: Remove selected row(s)
cs: Smazat vybrané řádky
