openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Answers
fr: Réponses

en: Comment
fr: Commentaires

en: Title:
fr: Titre:

en: Question language:
fr: Langue de la question :

en: Answer language:
fr: Langue de la réponse :

en: Remove selected row(s)
fr: Supprimer la/les ligne(s) sélectionnée(s)
