openteacher - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Questions
fy: Fragen

en: Answers
fy: Antwurden

en: Comment
fy: Taljochting

en: Title:
fy: Titel:

en: Question language:
fy: Taal fan de fragen

en: Answer language:
fy: Taal fan de antwurden

en: Remove selected row(s)
fy: Ferwiderje de selektearde rige(n)
