openteacher - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Questions
gl: Preguntas

en: Answers
gl: Respostas

en: Comment
gl: Comentario

en: Title:
gl: Título:

en: Question language:
gl: Idioma da pregunta:

en: Answer language:
gl: Idioma da resposta:

en: Remove selected row(s)
gl: Eliminar fila(s) seleccionada(s)
