openteacher - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Questions
ja: 質問

en: Answers
ja: 答

en: Comment
ja: コメント

en: Question language:
ja: 質問の言語

en: Answer language:
ja: 答の言語

en: Remove selected row(s)
ja: 選択された列の削除。
