openteacher - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Questions
pl: Pytania

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment after answering
pl: Komentarz po udzieleniu odpowiedzi

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Question language:
pl: Język pytania:

en: Answer language:
pl: Język odpowiedzi

en: Remove selected row(s)
pl: Usuń zaznaczone rzędy
