openteacher - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Questions
ru: Вопросы

en: Answers
ru: Ответы

en: Comment
ru: Комментарии

en: Title:
ru: Название

en: Question language:
ru: Язык вопросов:

en: Answer language:
ru: Язык ответов:

en: Remove selected row(s)
ru: Удалить выделенную строку(и)
