openteacher - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Questions
sk: Otázka

en: Answers
sk: Odpovede

en: Comment
sk: Komentár

en: Title:
sk: Názov:

en: Question language:
sk: Otázky v jazyku:

en: Answer language:
sk: Odpovede v jazyku:

en: Remove selected row(s)
sk: Odstrániť označené riadky
