openteacher - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Questions
tr: Sorular

en: Answers
tr: Cevaplar

en: Comment
tr: Yorum

en: Title:
tr: Başlık:

en: Question language:
tr: Soru dili:

en: Answer language:
tr: Cevap dili:

en: Remove selected row(s)
tr: Seçili sırayı/sıraları kaldır
