openteacher - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Open from file
af: Open van lêer

en: Enter list
af: Tik lys

en: Teach me!
af: Leer my!

en: Show results
af: Toon resultate

en: &File
af: &Lêer

en: &New
af: &Nuwe

en: &Save
af: &Stoor

en: Save &As
af: Stoor &as

en: &Print
af: &Druk

en: &Quit
af: &Stop

en: &Edit
af: &Redigeer

en: &Settings
af: &Instellings

en: &Help
af: &Hulp

en: &Documentation
af: &Dokumentasie

en: &About
af: &Aangaande

en: Toolbar
af: Nutsbalk
