openteacher - en to fy translation catalogue (18 entries)

en: Open from file
fy: Iepenje ut in bestân

en: Enter list
fy: List ynfieren

en: Teach me!
fy: Underwis my!

en: Show results
fy: Resultaten sjen litte

en: &File
fy: &Bestân

en: &New
fy: &Nij

en: &Open
fy: &Iepenje

en: &Save
fy: &Bewarje

en: Save &As
fy: Bewarje &as

en: &Print
fy: &Printsje

en: &Quit
fy: &Ofslúte

en: &Edit
fy: Be&wurkje

en: &Settings
fy: &Ynstellings

en: &View
fy: By&ld

en: Fullscreen
fy: Folslein skerm

en: &Documentation
fy: &Dokumintaasje

en: &About
fy: &Ynfo oer

en: Toolbar
fy: Arkbalke
