openteacher - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Open from file
hu: Megnyitás fájlból

en: Enter list
hu: Lista megadása

en: Teach me!
hu: Tanuljunk!

en: Show results
hu: Eredmények mutatása

en: &File
hu: &Fájl

en: &New
hu: &Új

en: &Open
hu: &Megnyitás

en: &Save
hu: Menté&s

en: Save &As
hu: M&entés másként

en: &Print
hu: &Nyomtatás

en: &Quit
hu: &Kilépés

en: &Edit
hu: Sz&erkesztés

en: &Settings
hu: &Beállítások

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: &Help
hu: &Súgó

en: &Documentation
hu: &Dokumentáció

en: &About
hu: &Névjegy

en: Toolbar
hu: Eszköztár
