openteacher - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Open from file
pl: Otwórz z pliku

en: Enter list
pl: Wprowadź listę

en: Teach me!
pl: Naucz mnie!

en: Show results
pl: Pokaż wyniki

en: &File
pl: &Plik

en: &New
pl: &Nowy

en: &Open
pl: &Otwórz

en: Open &into current list
pl: Otwórz na &aktualnej liście

en: &Save
pl: &Zapisz

en: Save &As
pl: Zapisz j&ako

en: &Print
pl: &Drukuj

en: &Quit
pl: &Zakończ

en: &Edit
pl: &Edycja

en: &Reverse list
pl: &Odwróć listę

en: &Settings
pl: &Ustawienia

en: &View
pl: &Widok

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: &Help
pl: &Pomoc

en: &Documentation
pl: &Dokumentacja

en: &About
pl: &Informacje o programie

en: Toolbar
pl: Pasek narzędziowy
