openteacher - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Enter list
si: ලැයිස්තුව ඇතුලත් කරන්න

en: Teach me!
si: මට උගන්වන්න!

en: Show results
si: ප්‍රතිඑල පෙන්වන්න

en: &File
si: ගොනුව (&F)

en: &New
si: නව (&N)

en: &Open
si: විවෘත කරන්න (&O)

en: &Save
si: සුරකින්න (&S)

en: Save &As
si: ලෙස සුරකින්න (&A)

en: &Print
si: මුද්‍රණය කරන්න (&P)

en: &Quit
si: ඉවත්වන්න (&Q)

en: &Edit
si: සකසන්න (&E)

en: &Settings
si: සැකසුම් (&S)

en: &Help
si: සහාය (&H)

en: &About
si: පිළිබඳව (&A)
