openteacher - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Enter list
sk: Vstúp do zoznamu

en: Teach me!
sk: Nauč ma!

en: &File
sk: &Súbor

en: &New
sk: &Nový

en: &Open
sk: &Otvoriť

en: &Save
sk: &Uložiť

en: Save &As
sk: Uložiť &ako

en: &Print
sk: &Tlač

en: &Quit
sk: &Zavrieť

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: &Settings
sk: &Nastavenia

en: &Help
sk: &Nápoveda

en: &Documentation
sk: &Dokumentácia

en: &About
sk: &O programe

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov
