openteacher - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Correct answer: <b>{answers}</b> [{diff}]
ja: 正解：＜b＞{answers}</b> [{diff}]

en: Correct answer: <b>{answers}</b>
ja: 正解：＜b＞{answers}</b>

en: Check!
ja: チェック！

en: Correct anyway
ja: 修正する。

en: Skip
ja: スキップ
