openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
fr: Données non sauvegardées

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
fr: Il y a des objets ou résultats non sauvegardés. Êtes-vous sûr de vouloir quitter quand même?

en: Warning
fr: Avertissement

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
fr: Êtes-vous sûr de vouloir revenir à l'onglet d'accueil? Cela terminera votre leçon!

en: Not enough items
fr: Pas assez d'objets

en: You need to add items to your test first
fr: Vous devez ajouter des objets à votre test en premier
