openteacher - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
fy: Unbewarre data

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
fy: Der binne unbewarre items of resultaten. Witte jo seker dat jo ôfslute wolle?

en: Warning
fy: Warskôging

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
fy: Witte jo seker dat jo werom gean wolle nei de ynvoegtab? Dat sil jo oerhearring beëindigje.

en: Not enough items
fy: Net genôch items

en: You need to add items to your test first
fy: Jo moatte earst items tafoegje oan jo oerhearring
