openteacher - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Unsaved data
ru: Несохраненные данные

en: There are unsaved items or results. Are you sure you want to close?
ru: Есть несохраненные элементы или результаты. Вы действительно хотите закрыть?

en: Warning
ru: Внимание

en: Are you sure you want to go back to the enter tab? This will end your lesson!
ru: Вы действительно хотите вернуться к вкладке ввода? Это приведёт к завершению урока!

en: Not enough items
ru: Недостаточно элементов

en: You need to add items to your test first
ru: Вам сначала нужно добавить элементы в тест
