openteacher - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Interval
fr: Intervalle

en: Lesson type
fr: Type de leçon

en: Maximum size of group
fr: Taille maximale du groupe

en: Minimum amount of questions asked
fr: Quantité minimale de questions posées

en: Percent right before known
fr: Pourcentage juste avant vérification
