openteacher - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Interval
tr: Aralık

en: Lesson type
tr: Ders türü

en: Maximum size of group
tr: En fazla grup büyüklüğü

en: Minimum amount of questions asked
tr: Sorulmuş soruların en az miktarı

en: Percent right before known
tr: Bilinmeden önce yüzdeyi doğrulamalısınız
