openteacher - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
cs: Bez názvu

en: Word lesson: %s
cs: Lekce slovíček: %s

en: Empty question or answer
cs: Prázdná otázka nebo odpověď

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
cs: Zadejte prosím alespoň jednu otázku a jednu odpověď pro každé slovo.

en: Create words lesson
cs: Vytvořit lekci slovíček
