openteacher - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
de: Unbenannt

en: Word lesson: %s
de: Wörter-Lektion: %s

en: Empty question or answer
de: Frage oder Antwort ist leer

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
de: Bitte geben Sie mindestens eine Frage oder eine Antwort für jedes Wort ein.

en: Create words lesson
de: Wörter-Lektion erstellen
