openteacher - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
eo: Sennoma

en: Word lesson: %s
eo: Leciono de vortoj: %s

en: Empty question or answer
eo: Malplena demando aŭ respondo

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
eo: Bonvole enmetu almenaŭ unu demandon kaj unu respondon po vorto.

en: Create words lesson
eo: Krei lecionon de vortoj
