openteacher - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
fy: Namleas

en: Word lesson: %s
fy: Wurtsjesles: %s

en: Empty question or answer
fy: Gjin fraag of antwurd

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
fy: Graag tenminste ien fraag of anwurd ynfiere foar ieder wurd.

en: Create words lesson
fy: Meitsje in wurtsjesles oan
