openteacher - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Word lesson: %s
pl: Lekcja słów: %s

en: Empty question or answer
pl: Puste pytanie lub odpowiedź

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
pl: Proszę wprowadzić przynajmniej po jednym pytaniu i jednej odpowiedzi dla każdego słowa.

en: Create words lesson
pl: Utwórz lekcję słów
