openteacher - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Unnamed
pt_BR: Sem nome

en: Word lesson: %s
pt_BR: Lição de palavra: %s

en: Empty question or answer
pt_BR: Pergunta ou resposta em branco

en: Please enter at least one question and one answer for every word.
pt_BR: Por favor, digite pelo menos uma pergunta e uma resposta para cada palavra.

en: Create words lesson
pt_BR: Criar uma lição de palavras
