openteacher - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Introduction
nl: Introductie

en: This wizard will guide you through the process of creating a word list from a scan or picture of a physical word list. Click 'Next' to start.
nl: Deze assistent zal je door het proces van het maken van een woordjeslijst van een scan of een foto van een fysieke woordjeslijst voeren. Klik 'Volgende' om te beginnen.

en: Choose an image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Please choose the location of the scan or picture of the physical word list on your system below.
nl: Kies alstublieft hieronder de locatie van de scan of foto van de fysieke woordjeslijst op uw systeem.

en: Click here to choose a location
nl: Klik hier om een locatie te kiezen

en: Location:
nl: Locatie:

en: Images ({extensions})
nl: Afbeeldingen ({extensions})

en: Make image ready
nl: Afbeelding voorbereiden

en: Please make sure the image is rotated completely upright with the rotation slider under this text:
nl: Zorg er alstublieft voor dat de afbeelding precies rechtop gedraaid is met de rotatieschuifregelaar onder deze tekst:

en: When the image is completely upright, make a selection on the image with the mouse with in the left top the first question to include and in the right bottom the last answer to include. Click 'Next' when done.
nl: Maak een selectie met de muis wanneer de afbeelding precies rechtop staat, met in de linker bovenhoek de eerste vraag en in de rechter onderhoek het laatste antwoord om in te lezen.

en: No selection was made
nl: Geen selectie gemaakt

en: No selection was made. Please try again.
nl: Er is geen selectie gemaakt. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Recognizing word list...
nl: Woordjeslijst herkennen...

en: Down here, you can see a preview of the result. There will probably be some wrongly recognized words in there, but the structure of the word list should be recognizable. If not, click 'Back' and try again. Otherwise, click 'Finish'.
nl: Hieronder hoort u een voorproefje van het resultaat te zien. Er zullen waarschijnlijk wat verkeerd herkende woorden in zijn, maar de structuur van de woordenlijst zou herkenbaar moeten zijn. Indien dat niet het geval is, klik dan op 'Vorige' en probeer het opnieuw. Druk anders of 'Voltooien'.

en: Result preview
nl: Voorproefje van het resultaat

en: Create words lesson from a scan or picture
nl: Maak een woordjesles van een scan of foto

en: Words lesson from picture
nl: Woordjesles van afbeelding
