openteacher - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
fr: Développeur de la base

en: Patches contributor
fr: Contributeur de correctifs

en: Debian/Ubuntu packager
fr: Packager Debian/Ubuntu

en: Artwork
fr: Art graphique

en: Topography maps
fr: Cartes topographiques

en: Chat channel spammer
fr: Spammeur du canal de tchat

en: Translator (%s)
fr: Traducteur (%s)
