openteacher - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Core developer
ru: Ведущий разработчик

en: Patches contributor
ru: Создатели патчей

en: Debian/Ubuntu packager
ru: Сборщик дистрибутивов для Debian/Ubuntu

en: Artwork
ru: Иллюстрации

en: Topography maps
ru: Топографические карты

en: Chat channel spammer
ru: Спамер на чат-канале

en: Bug hunter
ru: Тестировщик

en: Translator (%s)
ru: Переводчик (%s)
