openteacher - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Core developer
tr: Çekirdek Geliştiricisi

en: Patches contributor
tr: Yama geliştiricisi

en: Debian/Ubuntu packager
tr: Debian/Ubuntu paketçisi

en: Artwork
tr: Görsellik

en: Topography maps
tr: Topografi haritaları

en: Bug hunter
tr: Hata yakalayıcısı

en: Translator (%s)
tr: Çevirmen (%s)
