openteacher - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enter a search term and press the search button to search quizlet.com for sets. Then select the set or sets you want to import and click OK.
tr: Bir arama metni giriniz ve quizlet.com'da ayarları aramak için ara düğmesine basınız. Sonra içeri aktarmak istediğiniz ayarları seçip 'Tamam'a tıklayınız.

en: E.g.: german food vocabulary
tr: Örnek: alman yemeği kelime listesi

en: Search
tr: Arama

en: Search quizlet.com
tr: quizlet.com'da ara

en: Import from quizlet.com
tr: quizlet.com'dan içeri aktar

en: No Quizlet connection
tr: Quizlet bağlantısı yok

en: Quizlet didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and quizlet.com is online?
tr: Quizlet bağlantıyı onaylamadı. İnternet bağlantınızın çalıştığından ve quizlet.com'un çevirim içi olduğundan emin misiniz?

en: The word list was imported from Quizlet successfully.
tr: Kelime listesi Quizlet'ten başarılı bir şekilde içe aktarıldı.
