openteacher - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Select category
nl: Categorie selecteren

en: Please select a category
nl: Selecteer alstublieft een categorie

en: Select list
nl: Lijst selecteren

en: Please select a list
nl: Selecteer alstublieft een lijst

en: Import from studystack.com
nl: Importeren van studystack.com

en: The word list was imported from Study Stack successfully.
nl: De woordjeslijst werd met succes geïmporteerd van Study Stack.

en: No Study Stack connection
nl: Geen Study Stack-verbinding

en: Study Stack didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and http://www.studystack.com/ is online?
nl: Study Stack accepteerde de verbinding niet. Weet u zeker dat uw internetverbinding werkt en dat http://www.studystack.com/ online is?
