openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Check!
fr: Verifier!

en: You have already tried this character / word
fr: Vous avez déjà essayé ce caractère / mot

en: Mistakes:
fr: Erreurs:

en: hanged man
fr: pendu

en: You lose, the answer was:
fr: Vous avez perdu, la réponse était:

en: Play hangman
fr: Jouer au pendu
